O Grze

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą.Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów szykują rebelię wraz z od dawna uciskanymi przez Harkonnenów tubylcami.

Diuna: Sekrety Rodu to kooperacyjna gra narracyjna, w której dołączycie do rebelii przeciwko Harkonnenom! Przeżyjecie inspirowaną hitem kinowym przygodę, wypełniając misje, w których dysponować będziecie ograniczonym czasem i zasobami. Będziecie musieli podejmować trudne, wymagające poświęceń decyzje, a spotkania, których doświadczycie, wpłyną na bieg historii. Jak odkryją się przed wami tajemnice Arrakis?

Premiera gry Diuna: Sekrety Rodu już 21 października 2021 r.

POBIERZ INSTRUKCJĘ

Uwaga! Do gry wymagany jest stały dostęp do internetu.

board

W Diunie: Sekretach Rodu gracze wcielają się w rebeliantów, którzy muszą wypełnić serię wymagających misji, dysponując ograniczonym czasem i zasobami. Gracze wspólnie podejmują decyzje, które mają wpływ na rozwój historii.

Znajdziecie się w samym środku konfliktu pomiędzy dwoma rodami. Każda wasza decyzja wpłynie na rozwój historii. Dokąd pójdziecie, z kim zawrzecie sojusz, a kto zostanie waszym wrogiem - to wszystko zależy od was. Dokąd zaprowadzi was ta przygoda? W Diunie: Sekretach Rodu gracze wcielają się w rebeliantów, którzy muszą wypełnić serię wymagających misji, dysponując ograniczonym czasem i zasobami. Gracze wspólnie podejmują decyzje, które mają wpływ na rozwój historii.

  • Prolog wprowadzający w grę
  • 3 Rozdziały pełne unikatowych spotkań
  • Oryginalne, immersyjne doświadczenie
  • Udział w tajnych misjach rebelii

Postacie

arrow arrow
Javed Dhar
characters-img characters-img

Mieszkaniec pomniejszej osady w okolicach Arrakis, zbierał informacje o ruchach Harkonnenów w Tel Gezer. Jego przyjaciel został zabity podczas infiltracji Harkonneńskiego garnizonu przez błędnie zaplanowaną przez Javeda akcję. Nie udało mu się odzyskać ciała przyjaciela, przez co został zhańbiony zmarnotrawieniem wody. Javed poprzysiągł naprawić swoje błędy i ponownie udowodnić swoją wartość w strukturach partyzantki fremeńskiej.

Gora Mallick
characters-img characters-img

Lokalna handlarka czarnorynkowa zajmująca się głównie przemytem przyprawy. Odmówiła wręczenia kolejnej łapówki skorumpowanemu urzędnikowi, który doniósł na nią Harkonnenom. Została aresztowana, a cały jej majątek przejęto. Wyciągnięta z aresztu razem z Aryą Khoras przez ludzi Zarzur.

Arya Khoras
characters-img characters-img

Kształcona na Kaladanie, jedna z informatorek niższego rzędu w strukturach szpiegów Thufira Hawata. Zbierała informacje w okolicach Tel Gezer. W trakcie masakry próbowała wcielić się w lokalnego kupca, ale została odkryta przez Harkonnenów podczas próby przeprowadzenia nielegalnej transakcji. Trafiła do aresztu, skąd wkrótce wyciągnęli ją ludzie Zarzur.

Daniel Arias
characters-img characters-img

Arias został wysłany na Arrakis krótko po zakończeniu szkolenia na Kaladanie, a po przylocie wciągnięty w przegraną bitwę z rodem Harkonnenów. Został pokonany, uwięziony, wysłany do obozu jenieckiego i zmuszony do pracy przy naprawie zdewastowanych przez konflikt budynków. Wydostany przez partyzantkę fremeńską w trakcie akcji sabotażowej w Tel Gezer.

Aktualności

arrow arrow
image 12. 10. 2021
Diuna: Sekrety Rodu w 12 wersjach językowych

Podczas międzynarodowych Targów SPIEL w Essen, będzie miała swoją premierę gra Diuna: Sekrety Rodu. Mamy zaszczyt ogłosić, że do obecnie zapowiedzianych wersji językowych (polskiej, angielskiej oraz niemieckiej), dołączyły kolejne.

Więcej...
image 21. 09. 2021
Diuna: Sekrety Rodu – trailer

Na tej niesławnej planecie piasku i przyprawy zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu pomiędzy dwoma wysokimi rodami. Na swojej drodze napotkacie wiele intryg i wojen, szybko zrozumiecie, że tą planetą rządzą spiski, rebelie i wojny. Czy jesteście gotowi odkryć tajemnicę Arrakis?

Więcej...
image 10. 09. 2021
Diuna: Sekrety Rodu – zdjęcia prototypu

Zbliżają się targi w Essen, a razem z nimi premiera Diuny: Sekrety Rodu. Aby umilić wam oczekiwanie przygotowaliśmy dla was galerię pokazującą wczesny prototyp gry oraz grafiki, które nie przeszły do wersji finalnej.

Więcej...
image 02. 09. 2021
Diuna: Sekrety Rodu – zdjęcia prosto z Arrakis

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą.Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów szykują rebelię wraz z od dawna uciskanymi przez Harkonnenów tubylcami.

Więcej...
image 18. 08. 2021
Diuna: Sekrety Rodu – pierwsze zdjęcia gry

W oczekiwaniu na premierę naszej najnowszej gry przygodowej Diuna:Sekrety Rodu, przygotowaliśmy coś specjalnego. Poniżej znajdziecie galerię prezentującą finalny wygląd gry oraz jej komponentów. Gra będzie miała swoją premierę 15 października 2021 roku na targach Essen Spiel. Impreza ta należy do największych na świecie targów poświęconych grom planszowym, które co roku odwiedza ponad 150 000 osób. Gra trafi do sklepów na całym świecie na krótko po tym wydarzeniu.

Więcej...
image 05. 08. 2021
Koniec kampanii przedsprzedażowej

Kampania przedsprzedażowa edycji limitowanej gry Diuna: Sekrety Rodu trwająca od 12 do 26 lipca zakończyła się pełną wyprzedażą nakładu. Osoby, którym nie udało się w porę zamówić edycji limitowanej, zachęcamy do zamówienia wersji sklepowej gry w sklepie Portal Games Premiera Diuny: Sekretów Rodu już 15 października 2021 r.

Więcej...
image 12. 07. 2021
Ruszyła kampania przedsprzedażowa

Zamów w przedsprzedaży Diune: Sekrety Rodu, aby otrzymać specjalną limitowaną edycję gry. Istnieje tylko 500 indywidualnie numerowanych egzemplarzy w języku polskim z ekskluzywnymi ulepszeniami w przedsprzedaży oraz bonusy, które nie będą zawarte w sklepowej wersji gry. Kampania przedsprzedażowa zaplanowana jest na okres od 12 do 26 lipca lub do wyczerpania zapasów. Każdego dnia zaskoczymy cię kolejnym elementem gry: odblokowanymi bonusami, ulepszeniami komponentów i nowymi szczegółami. Zapisz się do newslettera Diuna: Sekrety rodu, aby otrzymywać powiadomienia o codziennych nowościach!

Więcej...
image 01. 07. 2021
Kampania przedsprzedażowa

Diuna: Sekrety Rodu to kooperacyjna gra narracyjna, w której dołączycie do rebelii przeciwko Harkonnenom! Przeżyjecie inspirowaną hitem kinowym przygodę, wypełniając misje, w których dysponować będziecie ograniczonym czasem i zasobami. Kampania przedsprzedażowa z unikatowymi bonusami rusza 12 lipca!

Więcej...
image 10. 06. 2021
PORTAL GAMES OGŁASZA DATĘ PREMIERY DUNE: HOUSE SECRETS

Portal Games z radością ogłasza nowe informacje o Dune: House Secrets - Naszej nowej narracyjno-fabularnej grze planszowej, inspirowanej nadchodzącym filmem

Więcej...
image 10. 06. 2021
Gotowa do produkcji

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc Wam ogłosić, że gra na którą wszyscy czekamy, a mowa oczywiście o Dune: House Secrets jest już ukończona. Wszystkie pliki zostały przygotowane i zatwierdzone przez nas, jak również przez naszego licencjodawcę.

Więcej...
image 10. 06. 2021
Gra fabularna

W Portal Games tworzymy gry zgodne z naszym motto “board games that tell stories”. Po doskonale przyjętych kooperacyjnych grach detektywistycznych: Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa, Zbrodnie L.A., Drugie Dno, Sezon 1

Więcej...
image 10. 06. 2021
Portal Games ogłasza nadchodzący film pełnometrażowy Dune oficjalnym partnerem hitowej serii gier Detektyw

Knurów, Polska – 23 stycznia 2021 – Portal Games z dumą ogłasza współpracę z Gale Force Nine (GF9), Legendary Entertainment, Herbert Properties LLC i Genuine Entertainment, w celu wyprodukowania oficjalnie licencjonowanych gier planszowych osadzonych w kultowym uniwersum Diuny, stworzonym przez autora science-fiction Franka Herberta.

Więcej...